• Ново
LAKVEE Longboard,Удел Longboard за Beginer и Професионално,High-end Дизајн 41-Инчен Спуст,9 Ply Канадскиот Јавор Cruiser за Крстарење,Слободен Стил

LAKVEE Longboard,Удел Longboard за Beginer и Професионално,High-end Дизајн 41-Инчен Спуст,9 Ply Канадскиот Јавор

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ】 : Професионална продукција и екслузивно дизајн ви донесе поинакво искуство.LAKVEE longboard е погоден за почетници и професионални skateboarders. 【ТРАЈНИ max оптоварување тежина 380lbs, обезбедување на супер флексибилност и ефективна амортизирање. 【МАЗНА & БРЗО ВОЗЕЊЕ】 : HR82 A анти-шок СТП тркала со супер мазна степен Abec-9 Хром челик и SHR95 A вечера мека bushings дава многу мирно возење. 【ДОДАТОЦИ】 : Лавра Налепници Случаен избор,Т-алатка x 1 ,со висок квалитет, имајќи x 2. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 : Нема Собрание Потребно, да излезе од кутијата и подготвени да одите.Доаѓаат со сите-во-едно т-алатка за да се олесни вашиот демонтажа.Совршен подарок за момчиња и девојчиња.Ако постојат било кој квалитет на прашања, ние ќе рефундирање на целиот износ за 60 дена.

Особините

Купувачите избираат и