• Ново
TUMBEELLUWA Енергија Зелена Aventurine Руна Камења Сет со Врежани Старец Futhark Азбука Букви Енергија Кристал Камен за Полнење за Гатање, Wicca, Медитација

TUMBEELLUWA Енергија Зелена Aventurine Руна Камења Сет со Врежани Старец Futhark Азбука Букви Енергија Кристал

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Секој падна камен поставите тежина од 200-210g.Ве молиме љубезно ги добиваат.Значењето на Руна Камења : оригиналното значење на руни е тајно и мистериозно.Тој содржи 24 букви, секој од нив има свое значење, како што се подароци, богатство, радост, итн.Рачно изработени Полиран Природни Камења : Изработени од природни кристал камења, вие може да видите некои посебни варијации во бојата и текстурата на камења.39 во (15mm x 10мм x 6mm да 18mm x 12mm x 10мм).Златни букви ги прави да изгледа таписерии и ретро, исто така, чувство на мистерија.Големина : 0.Покрај тоа, енергија руна камења се исто така добар избор за медитација, реики исцелување, чакра балансирање и домашна декорација.Материјал Тип : Зелена Aventurine Камен.Тие се посебен и единствен, е дар од природата.Пакет 25 парчиња руна камења & 1 purple "TUMBEELLUWA" брендиран подарок торба.

Особините

Купувачите избираат и