• Ново
КПС МОТОР ЗА Kawasaki Бела Пластика Klx 110 Drz110 Klx/drz 110 Ps18

КПС МОТОР ЗА Kawasaki Бела Пластика Klx 110 Drz110 Klx/drz 110 Ps18

DEN 1363.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

БРОЈ ПЛОЧА ЌЕ ДОЈДЕ КАКО СТИЛ ОД ВТОРАТА СЛИКА.Се вклопува 2002-2009 KLX 110. Предните и Задните Fenders 2 Shrouds Број Плоча 2 Страничните Панели.KAWASAKI БЕЛА ПЛАСТИКА KLX 110 DRZ110 KLX/DRZ 110 БРОЈ ПЛОЧА ЌЕ ДОЈДЕ КАКО СТИЛ ОД ВТОРАТА СЛИКА Состојба : Brand New Боја : БЕЛА Вклопува 2002-2009 Нови пластични делови да се направи вашиот KLX/DRZ 110 почнува да се како нови.Пластика почнуваат да се добие досадна, испукана, или изгребан нагоре.Овие пластика ќе одговара на Kawasaki или Suzuki KLX/DRZ 110 велосипеди.Најдобриот дел за овие пластика, можете да го користите акции KLX/DRZ 110 графика на овие.Затоа, не се грижите за графика потреба да се исечените или ништо, тие се подготвени да го прифатат вашиот избор на графика.Спецификации : Предни и Задни Fenders 2 Shrouds Број Плоча 2 Страничните Панели.

Особините

Купувачите избираат и