• Ново
WINDFIRE Зелено, Црвено Светло Лов Светло Zoomable 350yds Предатор Светлина Интензитет Контрола Rheostat Dimmer Прекинувач, Биче Светла за Ноќен Лов со Далечински Прекинувач, Обемот

WINDFIRE Зелено, Црвено Светло Лов Светло Zoomable 350yds Предатор Светлина Интензитет Контрола Rheostat Dimmer

DEN 1917.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најновите Биче Предатор Coyote Лов Црвено Светло : Интензитет контрола rheostat прекинувач ви овозможува бесконечна контрола на интензитетот на светлината, 360 степени ротирачки прекинувач ви овозможува да поставите и светлината, како сакате, нивото на осветленост може да се прилагоди од 3% до 100% случајно.Прилагодлив Фокус Црвено Светло, Црвено светло лов светло zoomable, зумирање од лов светло да се користи како рефлектор кога би сакале да целна далечно.Зумирање како потоп светлината која дава широк приказ кога сте во потрага цели.Голем Дострел Ловечка Светлината : светло може да достигне до 1148ft кога зумирате, најдобро за ноќен лов, астрономија, воздухопловството итн.Издржливи & Водоотпорен : Висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал,shockproof и водоотпорен, совршен за надворешна activties,им овозможува да работат во дождливите денови.Заврши Ловот на Полнење : Пакетот вклучува : 1x Wind Fire црвено светло лов светилка,1x интензитет контрола rheostat далечински прекинувач, 1x Универзална обемот планината, 2x Wind Fire 18650 акумулатори, 1x полнач за батерии 1x Подарок Кутија.

Особините

Купувачите избираат и