• Ново
Смит & Wesson Bullseye Фрлање Производи со Полн Танг Нерѓосувачки Челик Дизајн и Заштитни Најлон Sheaths за Рекреација и Конкуренцијата

Смит & Wesson Bullseye Фрлање Производи со Полн Танг Нерѓосувачки Челик Дизајн и Заштитни Најлон Sheaths за

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДИМЕНЗИИ : 10 инчен (25.4 cm) вкупна должина, индивидуална тежина на .5 кг и комбинирана тежина од 2 кг.ЕДНОСТАВНОСТА НА КОРИСТЕЊЕ : Карактеристики избалансиран дизајн со три наострен рабови за ниво фрлање и максимална површина.УДОБЕН : Set доаѓа со црни најлон обвивка дека има сите три секири заедно за дополнителна безбедност и организација.БИДЕТЕ ПОДГОТВЕНИ : Функции, шише настроената за употреба за време на големите настани или додека со помали групи.Спорт тип : Лов.Смит и Wesson се фокусира на создавање на ножеви, кои се подготвени за сите ситуации.Дали сте нож колектор, survivalist или првиот responder, вие можете да веруваат дека вашиот S&W нож ќе биде алатка може да се потпре на во секоја ситуација.

Особините

Купувачите избираат и