• Ново
FOCO NHL унисекс-возрасни NHL Тим Логото Спорт Обновливи Перат Мода Лицето Маска Маска 3-пакет

FOCO NHL унисекс-возрасни NHL Тим Логото Спорт Обновливи Перат Мода Лицето Маска Маска 3-пакет

DEN 2323.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Elastane.Увезени.Официјално лиценцирани.Мека и дише за да бидете удобно.Три-пакет на прилагодливи тим се соочи покрива.Материјал - Надворешно - 93% Полиестер/7% Elastane, Поставата - 95% Полиестер/5% Elastane.Прилагодливи ремени за лесно, удобно носење.

Особините

Купувачите избираат и