• Ново
Spnico 5 Парчиња Пластични Око Штитови Јасно Вентилирани Око Shield Транспарентен Дупка Око Покривки со Нежни Хартиена Трака Дише Око Заштита Заштита потрошен материјал

Spnico 5 Парчиња Пластични Око Штитови Јасно Вентилирани Око Shield Транспарентен Дупка Око Покривки со Нежни

DEN 189.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.Едноставно да се применуваат и чиста : пластични вентилирани око штитови имаат квартал отворање, затоа, може да се држи ги на очите со лента, исто така, тоа е погоден за вас да измијте ги со вода и неутрален сапун, по употреба, така што ќе може да продолжи да ги користи откако ќе се исуши.Спецификации : Боја : како што е прикажано на слики Материјал : пластични Големина : како што е прикажано на слики Пакетот вклучува : 2 Пара пластични дупки око штитови (4 парчиња) 1 Ролни од нежни хартиена трака Совети : Во ред за да бидат чисти, ве молиме да обрнете внимание на чистотата.Квалитетни материјали : пластични око штитови се трајни и стабилни, благодарение на нивните пластични материјали, не е лесно да се пробие или оштетување, и може да ви послужи за долго време, исто така, хартија снимката е направена на квалитетот полиестер хартија; да се во можност да ги користат со доверба, бидејќи тие се двата многу кожата-пријателски.Слатка и топло подароци : Вентилирачки око штитови се загрее подароци за вашите негува семејство и пријатели, тие ќе се чувствуваат вашите топло срце и да допре, како и благодарни кога ќе добијат такви убави подароци, која помага за подобрување на односот помеѓу вас.

Особините

Купувачите избираат и