• Ново
EcoPlus Еко 2245 Пумпа за Вода Фиксна Проток Подводните Или Регистрација За Аквариуми, Езерца, Фонтани & Хидропоника - УЛ Наведени, 2166 GPH, Црна

EcoPlus Еко 2245 Пумпа за Вода Фиксна Проток Подводните Или Регистрација За Аквариуми, Езерца, Фонтани & Хидропоника

DEN 4558.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пред-жичен 175 инчен 120v кабелот за напојување.Погоден за инсталација на суво за во-линија употреба или потопен во вода.Погодни за употреба во hydroponic системи, езерца, свежи и saltwater аквариуми, фонтани и филтер системи.Вклучени фитинзи : 0.75" бодликава x 1.25" навој, 1" бодликава x 1.25" навој и 2 -1.25" бодликава x 1.25" навој.Големина : 2166 GPH | Стил : Fixed Проток.

Особините

Купувачите избираат и

Соларна Пумпа за Фонтана Птица Бања, Соларни Фонтана Подводните Пумпи Отворено со Резервната Батерија, Слободни

При користење на сончевата фонтана за прв пат, се прелива фонтана во водата, за да ја протера воздух.Цело

DEN 414.00 455.76