• Ново
iMucci Професионални Беж Јасно Назад Градник БЕЗ Сунѓерот Backless Градник за Балет Танц

iMucci Професионални Беж Јасно Назад Градник БЕЗ Сунѓерот Backless Градник за Балет Танц

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

НАЗАД РЕМЕНИ : Јасно назад предвидени две должини, можете да изберете како ти одговара, не се грижите за носење backless леотар, покажуваат танчерка убаво назад крива;исто така одговара за backless партија или невестата се облекуваат;.ТКАЕНИНИ : удобно и мека;. 90% Најлон+10% Spandex*****1.Еден пар силикон подлога Тоа може да ви помогне да се избегне вашата долна облека ремени и покаже себе си повеќе самоуверено на сцената.ТКАЕНИНИ : удобно и мека;додека го носи ова се повлече на градник да танцуваат слободно и удобно направени со памук/spandex се вклопуваат во кој јасно монтажни ремени.Тие доаѓаат со две пар на ремени, еден гол и една јасна па може да се претпостави дека тие може да се црисс преминал.ГОЛЕМИНА : предлагам за деца девојка и возрасни дама,ве молиме изберете вистинската големина,градник е еластична може да го продолжите со 1.90% Најлон, 10% Spandex.НАЗАД РЕМЕНИ : Јасно назад предвидени две должини, можете да изберете како ти одговара, не се грижите за носење backless леотар, покажуваат танчерка убаво назад крива;исто така одговара за backless партија или невестата се облекуваат;.ГОЛЕМИНА : предлагам за деца девојка и возрасни дама,ве молиме изберете вистинската големина,градник е еластична може да го продолжите со 1.Две различни должини clrear назад ремени ви овозможува да ги вклучите колку што сакате, за девојки од различни големини.5 пати,Модел на висина на 5'9", тежина 114 LB, биста 33inch,облечен големина M;.

Особините

Купувачите избираат и