• Ново
Thule 538XT 6-Нозе Едно-Копче Систем Кабел за Заклучување

Thule 538XT 6-Нозе Едно-Копче Систем Кабел за Заклучување

DEN 958.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Извиткани кабел може да се пренесува преку брод седиште, или велосипед рамка и обезбедени за да решетката.Дизајн го прави за лесни за складирање.Вклучува 1 Едно-Копче за заклучување цилиндри. 6-Нога Плетенка Челик Кабел За Заклучување.На Thule 538 XT Плетенка Челик Кабел за Заклучување е 6 метри долга плетенка челик кабел за заклучување за да се задржи вашиот опрема сигурна и безбедна.Сега е компатибилен со Thule е Едно-Копче систем.

Особините

Купувачите избираат и