• Ново
Мажите Тренингот Маици со Кратки Ракави Брз Сува Спортски Активни Салата Перформанси Tee Блузи

Мажите Тренингот Маици со Кратки Ракави Брз Сува Спортски Активни Салата Перформанси Tee Блузи

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

АТЛЕТСКИТЕ ПЕРФОРМАНСИ КОШУЛИ - Ние направивме нашето адвокатско спортски маици со користење на комбинација на дише полиестер и не-рестриктивни дизајн за да ви овозможи со тренингот маици кои може да се задржи чекор со вашиот тренингот рутина и да ви даде слобода треба да им помогнам на вашите граници.Тие се идеални за боди билдинг, фитнес, тежина обука, дневна вежби, трчање, планинарење, спортски и многу повеќе.На лесни и растеглив кошули обезбеди 4-начин се водат така што не се грижите за нив да навлегува во начинот на вашиот мобилност.ДИШЕ & БРЗО СУШЕЊЕ - Овие салата кошули за мажи се погодни за употреба долго време.Нашето адвокатско брз сува маици се влага-wicking и нежна за кожата за да се спречи пот start-up и да ви удобно, дури и за време на интензивен тренинг сесии.Машина За Миење.100% Полиестер.

Особините

Купувачите избираат и