• Ново
Mxeol Брод Bimini Врвот Зглоб Железнички Планината 1 Од Не ' Рѓосувачки Челик Пар

Mxeol Брод Bimini Врвот Зглоб Железнички Планината 1 Од Не ' Рѓосувачки Челик Пар

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Bimini железнички планината зглоб инсталира на вашиот бродови оградата без оградата демонтажа потребно.Bimini врвот месеци се со внатрешна големина кол мерење 1" па овие bimini врвот месеци може да биде фитинг за 1 инчен столбови или цевки.Bimini врвот шарки менгеме месеци високо полиран со убава завршница.Брод bimini врвот зглоб железнички планината 1" направи на прецизност 316 морски одделение од нерѓосувачки челик. Bimini Врвот Зглоб - Железнички Планината 1".Bimini брод врвот шарки направени од 316 полиран не ' рѓосувачки челик се погледне и голема & прикачите лесно.Брод bimini железнички зглоб нерѓосувачки челик вилица слајд bimini врвот 1" шарки. Внимание : ве молиме unscrew на заклучување со завртки пред поставување на гората да се направи bimini планината одговара на железнички инаку bimini планината не може да се вклопи во железничкиот оти на заклучување со завртки, и по завртка цврсто на заклучување со завртки.брод железнички менгеме 1" bimini вилица за 1 инчен цевка Брод bimini врвот зглоб железнички планината 1" направи на прецизност 316 морски одделение од нерѓосувачки челик Bimini врвот шарки менгеме месеци високо полиран со убава завршница.Mxeol bimini шарки менгеме е давање неверојатно стабилна власт со spceial "ellippse" клип дизајн плус една заклучување со завртки на страната на нерѓосувачки шарки bimini менгеме.пакување од 2.Bimini врвот месеци се со внатрешна големина кол мерење 1" па овие bimini врвот месеци може да биде фитинг за 1 инчен столбови или цевки.

Особините

Купувачите избираат и