• Ново
Craps & Texas Hold ' em Покер Essentials Сет: 2-Двострано 6ft x 3ft Чувствува Изгледот, Лас Вегас Казино Табела-Игра Коцки & Картички, Плус Складирање Торбичка

Craps & Texas Hold ' em Покер Essentials Сет: 2-Двострано 6ft x 3ft Чувствува Изгледот, Лас Вегас Казино Табела-Игра

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

4-Парче Комплет Наместен : Вклучува (1) 2-двострано craps / texas hold ' em изгледот, (1) craps генерал пар, (1) карти за играње палубата, и (1) за складирање торбичка за коцки рамно лицето pips и казино специфични лого / print.Суптилна откажете марко(s) кои не влијаат игра.Не вежба дупки/знаци.Карти за играње : Автентични, 52-картичка палуба (нема jokers) играше во Лас Вегас Лента казино (СЛУЧАЕН ИЗБОР).Чистото состојба картички имаат исечените рабови и/или суптилни откажување марко(s).Складирање Торбичка : Црно кадифе, drawstring-затворање на коцки рамно лицето pips и казино специфични лого / print.Суптилна откажете марко(s) кои не влијаат игра.Не вежба дупки/знаци.Карти за играње : Автентични, 52-картичка палуба (нема jokers) играше во Лас Вегас Лента казино (случаен избор).Чистото состојба картички имаат исечените рабови и/или суптилни откажување марко(s).Складирање Торбичка : Црно кадифе, drawstring-затворање на коцки & картички, кога не се игра.

Особините

Купувачите избираат и