• Ново
TKOnline 250 Компјутери 4Пластични Растенијата Labels Растенијата Ознаки Водоотпорен Расадник Градинарски Растенија Labels Удели за Seedling Зеленчук, Градинарство Ознаки со Оз?

TKOnline 250 Компјутери 4Пластични Растенијата Labels Растенијата Ознаки Водоотпорен Расадник Градинарски Растенија

DEN 948.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дебели и тешки материјали : овие растенија маркери се направени од силен, издржлив пластика кои не е лесно да се скрши или да се наведнуваат.Тие се отпорност на вода и нема да рѓа или да стане остарел.Тие нема да се топи од сончева светлина.Лесен за користење : големината на овие пластични водоотпорен растенијата ознаки е 3.94 x 0.7 инчен (100 x 18 mm),површината е мазна, лесно за вас да го напишете.Облик на ознака е лесно да го вметнете во почвата.Широк апликации : погоден за оранжерии, градинарство проект, тенџере експерименти, растителни садници и повеќе.Тие ќе ви помогнат никогаш не го изгуби пратите на она што се садат.Чувајте ги организираат овие шарени пластични растенијата ознаки може да ви помогне да се задржи вашата градина организиран и покажуваат различни растителни сорти.Пакетот вклучува : 250pcs растенијата маркери во 5 бои, секоја 50pcs.Голема вредност пакет кој може да се задоволат секојдневните потреби.пластични растенијата labels Материјал : пластични Боја : 5 бои( сина,зелена,жолта,розова,црвена) Големина : 3.94 x 0.7 инчен (100 x 18 mm) Пакетот вклучува : Растенијата Ознаки x 250 Трајно Одбележување на Пенкало 1 x Карактеристики : 1.Тешки материјални, не е лесно да се наведнуваат и пауза 2. Мазна пишување и постојан мастило задржување 3. Започнете со градење на вашата градина сега.

Особините

Купувачите избираат и