• Ново
Haggar Мажите е Голема-Висока Премија Не Железо Каки Класичен-Одговара Проширување-Половината Обичен Пред Панталона

Haggar Мажите е Голема-Висока Премија Не Железо Каки Класичен-Одговара Проширување-Половината Обичен Пред Панталона

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

61% Памук, 37% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова малку dressier каки изгледа како голема како што се чувствува.Кој Растеглив памук-мешавина ткаенина, скриени проширување корселе и постојан браздата.Детали вклучуваат offseam пред џебови, еден велт џебови назад во станот пред се, класичен одговара.МАТЕРИЈАЛ : Направен од 61% Памук, 37% Полиестер, 2% Elastane за водат и обновување.Удобноста на истегнување е она што го прави овој класичен панталона вашиот одат-да за канцеларијата или на официјалниот настан.СКРИЕНИ ПРОШИРУВАЊЕ КОРСЕЛЕ : корселе дозволува до 3" на рашири во половината на крајната цел ден удобност и леснотија на движење.СТИЛ : издржливост на еден неврзан панталона со изгледот на dressier каки е она што го прави овој жадувам клиент омилен!Спарени најдобри со sportcoat или вашиот favorte поло!.ЛЕСНО НЕГА : Дали сте во канцеларијата на нашите надвор за викенд лесно заштита на машина за перење ќе го направи ова на вашиот омилен секојдневен панталона!.

Особините

Купувачите избираат и

Мажите Паѓаат Тенок одговара Plaid Панталони Фустан Панталона, Бизнис Секојдневен Одговараат Директно Нога Панталони

Тенок одговара панталони : Компресирани половината дизајн, покривање на долниот на стомакот и половина�

DEN 1055.76