• Ново
Говорникот Скара Ткаенина Ткаенина Црна/Бела/Сребрена Двор 36 Широк

Говорникот Скара Ткаенина Ткаенина Црна/Бела/Сребрена Двор 36 Широк

DEN 1156.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Врати Што Гроздобер Гитара Amp...или да додадете талент за вашите сопствени-изградена проект!Ова ткиво на ОЕМ говорникот скара ткаенина е совршено решение за враќање на вашиот стар Фендер®, Маршал®, Peavey®, плус многу други гроздобер гитара и бас, засилувачи и звучници кабинети.Иако е вообичаено или оригиналната апликација е на листата, само од вашата имагинација може да ја ограничи нејзината употреба. 36" широк и се продаваат по линеарна двор.Боја : Црна/Бела/Сребрена (Silver Искра) Гроздобер Фендер црно лице засилувачи и звучници кабинети Забелешка : Сликата е на црна позадина за подобро да се одрази на изгледот и бојата кога се ставени на amp или говорникот кабинет.

Особините

Купувачите избираат и