• Ново
COOFANDY во машка Повик Копчето Надолу Кошула Долг Ракав Лен Chambray Кошула

COOFANDY во машка Повик Копчето Надолу Кошула Долг Ракав Лен Chambray Кошула

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лен.Копче затворање.Не Кајгана.МАТЕРИЈАЛ - Копчето надолу кошула за мажи се направи од страна на hight квалитет faric, лесни, меки, удобни, секојдневен, кожата-пријателски, совршено погодна за сите сезони.НЕФОРМАЛНИ ДИЗАЈНЕР на КОШУЛА - На chambray лен работа кошула, премиум, печ џеб на градите, копчето надолу затворање, прилагодливи ткаенината, бизнис, обичен секојдневен солидна боја облека кошули.КЛАСИЧЕН И ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД - Од лен twill тенок одговара копчето надолу кошули за мажи има исклучителна занает, лесно заострените преку половината за прилагодена изглед.Натпреварот со солидна маици, или костум sportcoat палто, chino панталони, фармерки и панталони за да се коло од вашиот изглед.ПОВОД - Неформални бизниси работат кошула погоден за сите прилики и годишните времиња се допаѓа Божиќ, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Датум, Свадба и Патување, каубојски кошули за мажи ќе ве натера да се чувствувате убав и елегантен кога ќе го носат.ТОПЛО СОВЕТИ - 1. Рака мие максимална температура 40℃; 2. Не кајгана; 3. Капе рамен сушење во сенка; 4.Железо најмногу единствена плоча температура од 110℃; 5. Нормално хемиско Чистење.Големината е НИ Големина.Ве молиме прочитајте ја големината информации на опис на производот со цел да се избере свој големина.

Особините

Купувачите избираат и