• Ново
Heininger 4256 HitchMate 6 X 10 Карго Водат Веб со Торба и 18 Куките

Heininger 4256 HitchMate 6 X 10 Карго Водат Веб со Торба и 18 Куките

DEN 767.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Складирање торба вклучени.Лесна инсталација.Направен од тешки-должност издржлив материјал.Се протега до 150% неговата оригинална големина.Големина : 6 - Нозе Х - Нозе Кога вчитување приколки, превозници или на покривот, полици, нејзината секогаш предизвик за да се обезбеди вашиот автомобил, камион, приколка или брод оптоварување останува да се стави и да се задржи tarps од вее на ветрот.На Hitch Mate Товар Stretch Web е дизајниран да се направи само тоа.Достапен во три големи димензии, тоа е совршена големина за да се cinch надолу покрив решетката или Товар на Превозникот оптоварување.Тоа доаѓа во комплет со куки дека може да се пресели околу тоа каде тие ќе направи најмногу добро.Кога не е во употреба, тоа може да се чуваат во својот удобен за носење.

Особините

Купувачите избираат и

Возилото ЏИП Багажникот Товар Нето Плик Стил Прилагодливи Еластична Црна Флексибилни Автомобил Багажникот Складирање

СООДВЕТНИ МОДЕЛИ : Нашиот автомобил suv багажникот товар нетосе протега да се 51 инчи долго само измери ва

DEN 383.76