• Ново
beautyin Жените Про Едно Парче Атлетик Костим за Капење Боја Блок Костим за капење

beautyin Жените Про Едно Парче Атлетик Костим за Капење Боја Блок Костим за капење

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спојување со контраст со детали на страна, ја направија оваа пливачки костум слабеење и кул.Удобен материјал и ласкави дизајн го прави Beauty In костим за капење најдобар избор за живеење на плажа, базен за време на вашиот одмор.Спортски еден peice костим за капење кој широки ремени плус racerback дизајн нема да ги ограничите рака движење.Се повлече На затворање.Широк Рамо Ремени.Мека Поместена Полица градник.

Особините

Купувачите избираат и