• Ново
Moxy Candlepin Делукс Tote Боречка Торба - Кралската/Црна

Moxy Candlepin Делукс Tote Боречка Торба - Кралската/Црна

DEN 1420.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој стилски делукс боречка торба е совршен торба за да ги носите вашите боречка топчиња, чевли и додатоци да сокаците.Покаже малку Moy на ленти и се остава Без Pin Лево Стои.За вашиот екстра мали предмети голем е пред додаток џеб и чантата, исто така, вклучува поместена прилагодливи рамо, рака за лесна за носење.За прифатлива, но сепак трајни Candlepin боречка торба, изберете Moy.Оваа боречка торба има страна на преградата за да се одржи до мажите големина 14 чевли и пена топката носителот кој има до 4 Candlepin Боречка Топчиња.КАРАКТЕРИСТИКИ : 600 Denier ткаенина Прилагодливи, поместена рамо, рака Страна Чевли Оддел Држи до големината 14 чевли Голем пред додаток џеб Метален хардвер Пена insert (има до 4 Candlepin Боречка Топчиња).

Особините

Купувачите избираат и