• Ново
CafePress Манитоба Знаме Правоаголник Налепница Правоаголник Браник Налепница Автомобил Decal

CafePress Манитоба Знаме Правоаголник Налепница Правоаголник Браник Налепница Автомобил Decal

DEN 1012.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се изразат со дизајн кој одговара на вашата смисла за хумор, политички ставови или промовира вашиот предизвика и верувања.Нашите високо квалитетни браник налепница е отпечатен на трајни 4mil винил со премиум мастила дека се спротивстави на сонцето и елементи, па вашата порака ќе трае за подолг период.Овие автомобил decals се совршено уживање за вашата страст, или да направи голема новина шега подароци за него или неа.Изберете помеѓу Јасно и Бела винил (каде што е достапно).Големина мерки 3"х5" за Мали, 4.5"x7.5" за Големи.УВЕЗЕНИ.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на, па може да се купи со доверба.Вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/размена се прават лесно.Големина на : Мали - 3x5 | Боја : Бела.

Особините

Купувачите избираат и