• Ново
Homesick Миризлива Свеќа, Луизијана - Мириси од Сладок Компир, Портокал, Honeysuckle, 13.75 оз

Homesick Миризлива Свеќа, Луизијана - Мириси од Сладок Компир, Портокал, Honeysuckle, 13.75 оз

DEN 816.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Јужниот букет од magnolia, honeysuckle, и земјата јасмин Цветни ноти балансиран со Луизијана сладок компир и навестување на цитрус.Топ Белешки : Сладок Компир, Портокал; Средината На Белешки : Magnolia, Honeysuckle; База Белешки : Боб Тонка, Ванила, Мошус. 13.75 оз. 60-80 час горат време.Сите природни соја восок се вклопуваат.Рака истури во САД.Свеќа Заштита : да се Чува фитил исечените да ¼ инчен; Горат за 2-3 часа во време; Изгаснат пламенот целосно кога направено.Стил : Луизијана.

Особините

Купувачите избираат и

Г-ѓа Мејер е Чиста Ден Миризливи Соја Ароматерапијата Свеќа, 35 Час Горат Време, Направени со Соја Восок и Етерични

Свеќа направена од обновливите извори на состојки, како соја восок и растителни восок.Nonmetal, leadfree, долго �

DEN 479.28