• Ново
Swix Патот Патување Три Пакет - Ранец Ски Подигање Торба - Совршени за Ски или Сноуборд Чизми, Црна/Јаглен, Една Големина (RT165)

Swix Патот Патување Три Пакет - Ранец Ски Подигање Торба - Совршени за Ски или Сноуборд Чизми, Црна/Јаглен,

DEN 1991.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Поместена во внатрешноста за дополнителна заштита Поместена дното со дренажа дупки Руно наредени " очила со џеб Врвот оптоварување главната преграда за опрема за складирање Поместена другар се справи со S облик поместена рамо ремени ЗА SWIX : Drizzle.ТОРБА за ИЗГРАДБА на Дното на одделот исклучување вода и исцедете дупки ви помага да го одржувате вашиот чизми за да се исуши.НОСАТ OPTIONS - Pack ремени и поместена се справува нудат удобен носат опции.Уште од 1946 година, SWIX е тестирање и развој на производи за Нордиска услови, и знае што е потребно за да бидат најдобри – и да изгледаат добро го прави тоа.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ние го нарекуваме овој SWIXFACTOR.Печати на враќање превозот етикета.

Особините

Купувачите избираат и