• Ново
YouTheFan NCAA Ретро Серија Сечење Одбор

YouTheFan NCAA Ретро Серија Сечење Одбор

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Димензии : 14.5" x 9" х .5".Реверзибилна за двојно сечење на површината и пријател на ножеви.Тимот порака на двете напред и назад.Совршена игра за ден или секој ден.You The Fan : официјално лиценцирани спортски производи специјално за вас на фан - вклучувајќи Stadium Views, Љубител на Банери, Sportulas, Скара Сетови, Boaster Пијат Coasters, Загатки и повеќе за над 500 МАК, NCAA, NHL тимови.You The Fan е дом на официјално-лиценцирани спортски производи дизајнирани специјално за вас, фан.Ние нудиме производи во сите поголеми лиги како што МАК, NCAA и NHL.Ние дизајн ласерски-намалување на скара алатки како Sportula, преданија квалитет Stadium Views 3 D стадион реплики, Џо Journeyman за пребарување и да се најде авантура книги и загатки, и Тимот Рерна Mitts.You The Fan е посветен на создавање на еден-на-еден вид на вентилатор, опрема за скара, кујна и фан пештера.Се погледне назад на вашиот омилен тим во текот на годините со оваа ретро серија сечење одбор.Исполнет со сувенири, гроздобер програми, bobbleheads и класичната колекционерски предмети, секој сечење одбор е дизајниран да карактеристика на вашиот тим уникатни слогани и стадиони.На 14.5" x 9.5" површината е идеален за сечење и пријател на ножеви.Плус, вашиот тим е избрана за двете страни— двојно површината, двојно повеќе сеќавањата!.

Особините

Купувачите избираат и