• Ново
Ѕвезда Точка Horsemanship Виножито Cheetah Оглавник

Ѕвезда Точка Horsemanship Виножито Cheetah Оглавник

DEN 718.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уживајте во нашите печатени halters во различни симпатична отпечатоци од Ѕвезда Точка Horsemanship.Дизајниран за & B класа Минијатури, Коњчиња & Полна Големина Коњи.Дизајниран од страна на Ѕвезда Точка Horsemanship.Висок квалитет webbing оглавник со тешки хардвер.Прилагодливи и големина за вашата мала коњите.

Особините

Купувачите избираат и