• Ново
Л Аудио XD-CLRAIC2-12 2-канален Извртени Пар Аудио Interconnect Кабел со Лиен Конектори, 12-Нозе

Л Аудио XD-CLRAIC2-12 2-канален Извртени Пар Аудио Interconnect Кабел со Лиен Конектори, 12-Нозе

DEN 236.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

2-Канален Извртени Пар Аудио Interconnect Кабел.Извртени конструкција за зголемување на квалитетот.Чист кислород слободни бакар проводници со Полиетилен Dielectrics.Лиен конектор тела за зголемена издржливост.Должина : 12 Стапки (3.7 М).Пакувањето На Производот : Стандард Пакување.

Особините

Купувачите избираат и