• Ново
Weaver Кожа Штала Крава Оглавник

Weaver Кожа Штала Крава Оглавник

DEN 434.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Црна, 1" најлон крава оглавник кој има црисс-крос дизајн.Издржливи никел позлатен хардвер.Одлично за врзување на штала.Одликувајќи се со црисс-крос дизајн, оваа 1" најлон оглавник е одлична за врзување во штала.Издржливи никел позлатен хардвер е во согласност со современите трендови.Мала големина.Основан од страна на Хари A. Weaver во 1973 година како Fryburg Чевли Продавница, Weaver Кожа се зголеми од скромните почетоци во доверлив производителот на широк спектар на кожа и најлон стоки.Денес е Weaver Кожа е доживува постојан раст и ги задоволува различни U. S. и меѓународни клиенти во пазарите служи вклучувајќи ги и копитари, животни, домашни миленичиња, кожа снабдување, и arborist,.Иако има многу промени во текот на годините, нашата цврста определба за нашите клиенти останува наш врвен приоритет.Многу од нашите производи се рачно изработени во Планината.Се надевам, Охајо и во функција на најдобрите материјали, вешти Американски изработка и доработка допира со години на сигурни перформанси.

Особините

Купувачите избираат и