• Ново
Дерби Оригинали Прилагодливи Најлон Добиток Говеда Halters Достапни

Дерби Оригинали Прилагодливи Најлон Добиток Говеда Halters Достапни

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДИЗАЈНИРАН за ДА ги СОБЕРЕ СИТЕ РАСИ - овие фигура-8 стил најлон halters се дизајнирани за да ги собере сите млечни производи и месо раси на добиток, благодарение на нивните прилагодливи дизајн.Нашите halters се изградени да трае и направени со премиум хардвер и најлон.Без оглед на раса или вид на крава имате, Дерби има најлон оглавник цел да се вклопи во нив!Со четири големини и пет атрактивна боја опции, сте сигурни да се најде совршено се вклопуваат и стил за вашиот крава.Повеќе дупки може да се додаде на круната на овие halters да се прилагоди на собере колку што е потребно.ИЗДРЖЛИВИ И КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН - овие halters има прилагодливи фигура-8 дизајн кој прави совршен за употреба со крави, foals, минијатурни коњи, и повеќе.Тие се изградени со здрав двојно најлон, имаат засилен крои, и издржливи никел хардвер.НОВА ПОДОБРЕНА ГОЛЕМИНАТА - ние го слушаме нашите клиенти и има промени во нашите големината да биде повеќе точни. "Новороденче" сега е "Мал 250-500lbs", "Теле" е сега, "Медиум 500-800lbs", "Крава" е сега, "Големи 800-1400lbs", и "Управува" е сега, "X-Large 1400-2000+ lbs".НОВИ ГОЛЕМИНАТА ЗА 2020 - ве молиме да се свесни дека можете да ги примите halters со нашиот стар големина имиња се наведени на нив, но остатокот увери сте примиле точната големина ќе нареди и тоа се совпаѓа со нашите нови големината на табелата.ДОСТАПНИ ВО ПОВЕЌЕ БОИ – нашите говеда halters се достапни во пет привлечни бои : Црна, Кралска Сина, Вар Зелена, Црвена и Розова боја, така што ќе може да ја изберете бојата која најдобро ја надополнува вашата крава!.

Особините

Купувачите избираат и