• Ново
ECP Merino Овча Оглавник Руно Сет за Коњ Заштита и Помош, 4 Парчиња

ECP Merino Овча Оглавник Руно Сет за Коњ Заштита и Помош, 4 Парчиња

DEN 1078.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

100 Проценти Merino Овча нуди уникатни бенефиции надвор од оние на акрилик руно.Оглавник не се вклучени.Овча е добро познат по својата способност да дишат; воздушни џебови се појават природно создавање на термичка удобност зона помеѓу коњ и јавач.

Особините

Купувачите избираат и