• Ново
Weaver Кожа Добиток Brahma Webb Коза Оглавник, Браун

Weaver Кожа Добиток Brahma Webb Коза Оглавник, Браун

DEN 563.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стилски покаже оглавник мешавини и со боја на коза.Солидна синџир води со snap овозможува брз и лесен приврзаност кон пенкало или портата.Brahma Webb материјал е времето отпорни и лесно да се брише или може да се исчисти.Помага коза одиме со главата нагоре.Мала големина оглавник одговара само бебе кози или кози под 30 кг.Дава млади showmen поголема контрола и им помага на коза одиме со главата нагоре.Солидна синџир води со snap овозможува брз и лесен приврзаност кон пенкало или портата.Прилагодливи Brahma Webb оглавник брише или може да се исчисти.Стилски покаже оглавник мешавини и со боја на коза.Прилагодливи Brahma Webb оглавник дава млади showmen поголема контрола и помага коза одиме со главата нагоре.Солидна синџир води со snap овозможува брз и лесен приврзаност кон пенкало или Портата.Овој стилски покаже оглавник мешавини и со боја на коза и Brahma Webb материјал лесно да се брише или може да се исчисти.Носот мерки за 4,5 инчи и круната се прилагодува од 9.5 инчи – 13 инчи.Одговара на бебето кози и кози под 30 фунти.

Особините

Купувачите избираат и