• Ново
AIMILIA Задник Кревање Против Целулитот Leggings за Жени Висока Waisted Јога Панталони Тренингот на Стомак Контрола Спорт Хулахопки

AIMILIA Задник Кревање Против Целулитот Leggings за Жени Висока Waisted Јога Панталони Тренингот на Стомак Контрола

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. МАГИЈАТА ТРЕНИНГОТ LEGGINGS - 2021 Најновите Tik Tok Leggings е и прифатлива и достапни, совршени за фитнес ентузијасти и секојдневниот athleisure.Работењето на пресек помеѓу модата и функција.Нашите сопствени дизајн и удобно се чувствуваат втор кожата без да се грижите за можна иритација или chaffing на утробата на надколеницата. 2. ПРАСКА ЛИФТ LEGGINGS - Користење на 4 начин се Водат може да се користи со голем број на чевли и блузи.Погоден за сите телесни типови!. 5. AIMILIA Е УСЛУГА - Можеби многу продавачи продаваат слични задник кревање leggings, но нашиот квалитет и услуга е најдобар во целиот пазар.Ако изберете AIMILIA Leggings, ветувањето да им служи додека сте задоволни.Athleisure е тренд во модата во која облека наменета за вежбање и други спортски активности се носи во други прилагодувања, како што се на работното место, во училиштето, или на друг повик или социјални прилики.Нашите високо половината leggings дека "изгледа како атлетик носат" се карактеризира како "модерен, облечени потење и вежбање облека".Дизајнот идејата е дека салата облека не само што наводно во салата, а исто така и поголем дел од народите секојдневно гардероби.

Особините

Купувачите избираат и