• Ново
Најлон Коњ Плетенка Јаже Noseband Оглавник w/Доведе Јаже 606EA02

Најлон Коњ Плетенка Јаже Noseband Оглавник w/Доведе Јаже 606EA02

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Коњ 3/8" Оглавник 5/8" x 10' Води.Кралска Сина/Црна.Предизвикувач плетенка мека но цврсти јаже оглавник е направен од континуирана парче од 3/8" поли јаже.Доаѓа во комплет со појавување на 5/8" x 10' води.Достапни во мноштво од бои!.Предизвикувач плетенка мека но цврсти јаже оглавник е направен од континуирана парче од 3/8" поли јаже.Доаѓа во комплет со појавување на 5/8" x 10' води.Достапни во мноштво од бои!.

Особините

Купувачите избираат и