• Ново
HalterUp Симпатична и Стилски Минијатурни Коњ Halters и да Доведе Јажиња (2 Точка Пакет) се Достапни во 10 Бои...Голема Фитинг Оглавник Дека е Силен и Издржлив Уште Удобно.

HalterUp Симпатична и Стилски Минијатурни Коњ Halters и да Доведе Јажиња (2 Точка Пакет) се Достапни во 10 Бои...Голема

DEN 936.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.СИМПАТИЧНА И СТИЛСКИ 2 точка пакет се состои од една минијатура на коњ оглавник со координирање на шалче и еден 3/8 инчи 6ft.појавување на солидна боја на олово.МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ..1" Полипропилен за меко и удобно се чувствуваат.ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ.ДОЛГОТРАЈНИ БОИ ОТПОРНИ НА ИСЧЕЗНУВА.УБАВ ИЗБОР на БОЈА..Достапни во Тиркизна, Розева, Сина, Портокалова, Црвена, Црна, Виолетова, Maroon, Зелена и Кафеава.Оваа мини коњ оглавник е направен од 1" MFP (Поли) која има некои предности во однос на типичен најлон halters.. тоа е мека и свитливи се многу удобно за животното, тоа е се водат и отпорни на вода, УВ отпорни затоа нема да исчезнат во сонцето како најлон е брзо да се направи.Тоа е мек, флексибилен материјал, но многу здрав и сигурен со 600 lb затегнувачка цврстина.На средни ќе одговара на типични за возрасни, мини.Медиум : Носот = 16 инчи; Круна (мерено од noseband област нагоре и околу анкетата и надолу за да го noseband областа на спротивната страна) = 23 до 28 инчи.Голем : носот = 19 инчи; Круна = 24 до 29 инчи.БРЗ МЕРКА ОКОЛУ КАДЕ NOSEBAND ТРЕБА ДА СЕ ПОСТАВАТ, ЌЕ ДАДЕ ДОБАР ПОКАЗАТЕЛ НА ТОА ДАЛИ СРЕДЕН ИЛИ ГОЛЕМ, НАЈВЕРОЈАТНО, ЌЕ РАБОТАТ НАЈДОБРО ЗА ВАШИОТ ЖИВОТНО.

Особините

Купувачите избираат и