• Ново
Smiry Еластична Опремени Винил Tablecloth, 30 x 72 Фланелен боксери Поддршка Правоаголник Табела Покритие за 6ft Виткање Маса, Водоотпорен Wipeable Маса Крпа за Надворешна Пикник

Smiry Еластична Опремени Винил Tablecloth, 30 x 72 Фланелен боксери Поддршка Правоаголник Табела Покритие за

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

5-метри широк правоаголник маси (или 72 x 30 инчи).Големината се однесува до инчи на tablecloth, не инчи на табелата.Поголема маса ќе бара поголем tablecloth. ⭐️ Совршена Големина - Smiry маса крпа одговара за 6-долги нозе и 2.

Особините

Купувачите избираат и