• Ново
Брејер 2474 Најлон Halters

Брејер 2474 Најлон Halters

DEN 692.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Ткаенина.Топла Боја Најлон Halters.Традиционалните Размери.Реални.Опис на производот се Облекуваат вашиот Брејер коњи со овој pack 3 од најлон halters розова боја, светло сина и виолетова.Сет Содржи : 1 x Најлон Halters.

Особините

Купувачите избираат и