• Ново
DOITOOL Tempura Длабоко Fryer Не Држи Јапонски Стил Тава Железо Тенџере со Масло за Капење Drainer Рек Капак за Пржени Пилешки Копани Исушени Риби француски Помфрит 20cm

DOITOOL Tempura Длабоко Fryer Не Држи Јапонски Стил Тава Железо Тенџере со Масло за Капење Drainer Рек Капак

DEN 633.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пренослив дизајн, лесно да се носат за никаде.Пакет Вклучувајќи 1 x пржење тава ( со капак ) 1 x масло одвод на решетката. 14in - Ова е fryer пан направени од јаглероден челик за подобро здравје и издржливост, не - стап и.Удобен диверзија порта, лесно да се прелива масло по пржење.- Доаѓа со масло за капење drainer преградата што го прави погодно да ги споделите со вишокот на масло капе назад во тенџере откако ќе се направи.Погоден за семејство пикник и кампување употреба.- Со овој fryer тенџере можете да фрај риба, пилешко крилја, пилешко legs, чипс, tempura, shrimps, и др.- Големина : 23.- Боја : Црна.Карактеристики - Боја : Црна - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Големина : 23.Погоден за семејство пикник и кампување употреба.Опис Ова е Јапонски стил мини тава, кои се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик за подобро здравје и издржливост, не - стап и.Доаѓа со масло за капење drainer преградата што го прави погодно да ги споделите со вишокот на масло капе назад во тенџере откако ќе се направи.

Особините

Купувачите избираат и