• Ново
LAIBOREC Риболов Лидери Челик Жица, 60PCS Риболов Линија Лидер Нерѓосувачки Челик 7 Насоки Заб Доказ со Swivels Кадар, Риболов Лидер Местење Поврзете се Справи Мами Додатоци S

LAIBOREC Риболов Лидери Челик Жица, 60PCS Риболов Линија Лидер Нерѓосувачки Челик 7 Насоки Заб Доказ со Swivels

DEN 196.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

LAIBOREC Риболов Жица Лидери Најлон-обложена Риболов Линија со Swivels и Прилепува 60 PCS 3 Големини Зошто треба да се користи риболов лидери? 1.8 lb Количина : 60 PCS(20pcs x 3 големини) Големини : 5.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА и НОСАТ : Секој риболов лидер на 3 големини се одделени за свој кадар кука retainer така што тие нема да ги добиете сите испреплетени и тоа е лесно да се индивидуални лидери надвор да се користи. ★Трајни и тешки доволно за риби со остри заби. ★Како ќе го користите фабрика мами, зглобот и предвремени заштити вашата линија од извртување.8 инчен ПАКЕТИ и ВКЛУЧУВА : 20pcs 5. ★Со зглобот и брзо, лесно да се поврзете со риболов кука ,риболов мами.Вртливата карактеристики тешка барел зглобот на крајот, и interlok snap на други.60 КОМПЈУТЕРИ и 3 ГОЛЕМИНИ : 60 КОМПЈУТЕРИ риболов лидери со swivels асортиман и прилепува.9 инчен, 25cm / инчен и 30cm / 11.Работи како челик лидер риболов, риболовен лидери saltwater, риболов апаратури saltwater екипаж, saltwater риболов справи со комплет лидери.8 инчен, 11. 3 димензии : Должина околу 15cm / 5.СОВРШЕН ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНА РИБОЛОВ ЛИДЕРИ : Риболов лидери најголемиот дел swivels риболов справи, силен челик лидер риболов линија.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : Високо квалитетен не 'рѓосувачки челик со најлон-обложена Тест : 6-14kg/13.Swivels врти лесно да се задржи вашата линија од извртување ако се користи фабрика мами.Се примени на различни мамки или мами.Ова риболов лидер поставете (60 КОМПЈУТЕРИ 3 големини) е одлично да се носат за вашиот риболов патување кога ќе се оди по голема риба.

Особините

Купувачите избираат и