• Ново
FELHOOD 4 Пакет 079007001093 Не Март Подлога за Ridgid Бред Nailer R213BNA R138BNA R213BNE

FELHOOD 4 Пакет 079007001093 Не Март Подлога за Ridgid Бред Nailer R213BNA R138BNA R213BNE

DEN 520.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов - Неискористени Делови. 079007001093 Не Март Подлога за Ridgid Бред Nailer.Дел броеви : 079007001093. Одговара за Ridgid бред nailer модели R213 BNA, R138 BNA и R213 BNE.Пакетот вклучува : 2 x Нема Март Подлога како на сликата.Детали за производот 079007001093 Не Март Подлога за Ridgid Бред Nailer Дел броеви : 079007001093 Одговара за Ridgid бред nailer модели R213 BNA, R138 BNA и R213 BNE.Пакетот вклучува : 2 x Нема Март Подлога како на сликата.

Особините

Купувачите избираат и