• Ново
Тешко 1 Коњ Поли Јаже Врзано Оглавник

Тешко 1 Коњ Поли Јаже Врзано Оглавник

DEN 226.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поли најлон јаже halters се целосно прилагодливи.Грлото јазол треба да допре коњот грлото latch.Со цел да се вклопи удобно.Јажиња од тој јазол да круната треба да излезе зад вилица.Најдобро продаваните две тон поли најлон јаже halters се целосно прилагодливи и дизајниран да се вклопуваат удобно.Грлото јазол треба да допре коњот грлото latch; јажиња од тој јазол да круната треба да излезе зад вилица.

Особините

Купувачите избираат и