• Ново
Weaver Кожа Јаже Овци & Коза Оглавник, Вар/Црна/Сива

Weaver Кожа Јаже Овци & Коза Оглавник, Вар/Црна/Сива

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно се прилагодува на животните и карактеристики брзо со пократок доведе која ви овозможува брзо да се обезбеди вашите животински во пенкало или миење на решетката.Направени од традиционалните "падобранот" јаже.Мерки 52" долго со headpiece кондензирана.Боја : Вар/Црна/Сива Основана од страна на Хари A. Weaver во 1973 година како Fryburg Чевли Продавница, Weaver Кожа се зголеми од скромните почетоци во доверлив производителот на широк спектар на кожа и најлон стоки.Денес е Weaver Кожа е доживува постојан раст и ги задоволува различни U. S. и меѓународни клиенти во пазарите служи вклучувајќи ги и копитари, животни, домашни миленичиња, кожа снабдување, и arborist,.Иако има многу промени во текот на годините, нашата цврста определба за нашите клиенти останува наш врвен приоритет.Многу од нашите производи се рачно изработени во Планината.Се надевам, Охајо и во функција на најдобрите материјали, вешти Американски изработка и доработка допира со години на сигурни перформанси.

Особините

Купувачите избираат и