• Ново
Mavic Мини 2 Вода Слетување Нога, SUCU Водоотпорен Опрема за Слетување Обука за Полнење Полнила Лебди Носителот,Амортизацијата Опрема за Слетување Обука за Полнење DJI М?

Mavic Мини 2 Вода Слетување Нога, SUCU Водоотпорен Опрема за Слетување Обука за Полнење Полнила Лебди Носителот,Амортизацијата

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

За нас : SUCU професионална опрема за слетување бренд производители, континуирано подобрување и истражување, е посветена на донесувањето на клиенти добар шопинг искуство, исклучителна технологија, високо квалитетни материјали, одличен дизајн, внимателен услуга, за да се задоволат сите ваши потреби, вашето задоволство е наша цел.СОВЕТИ Лесни и лесно да се носат, може да биде инсталиран пловни стапови, така што Mavic Мини во мирна вода полетување и на земјиштето, како на, се обрне внимание, да не површината на водата, во спротивно, постои ризик од ѓубрето.СОВРШЕН КОМПАТИБИЛНОСТ Оваа вода слетување нога комплет е совршено компатибилни со DJI Mavic Мини, 1 : 1 одговара дизајн, само за да се вклопи во телото на Mavic Мини, убава, arched мост форма, силни и издржливи.

Особините

Купувачите избираат и