• Ново
2 парчиња Светилка Харфа 6Inch, Светилка Сенка Носителот Злато, DIY Осветлување Додатоци Светилка Делови за Табела и Подни Светилки, Вклучува Харфа и Седло

2 парчиња Светилка Харфа 6Inch, Светилка Сенка Носителот Злато, DIY Осветлување Додатоци Светилка Делови за

DEN 179.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиран Материјал : светлина харфа рамката е направена од метал.По electroplating и полирање, на површината се чисти и светли, и метал е густа и има текстура.Голема Практичност : Светилка на харфи се оние флексибилни U-облик на метални жици кои ги поврзуваат светилка база на светилка сенка; На харфа дава додадена безбедност на заштита на сијалицата од случајно оштетување за време.Добри Перформанси : светилка сенка носители, со цврста конструкција се корисни за табела светилки и подни светилки,Погоден за модерен, Американски, Европски стил табела светилка.Големина : харфа overtall е 15cm/ 6"(од врвот рамо до дното на prong), седло дупка со дијаметар е 1cm/ 0.4 инчен, светилка finial е 1-1/2 инчи висок; Боја : златна.Пакетот вклучува : 2 buc*6" златна светилка харфа&Седло (без finial ззп).Боја : златна Материјал : Метал ,метал е густа и има текстура Големина : околу 6 инчи во висина Пакетот вклучува : 2 buc*Светилка харфа 2 компјутери*Светилка Седло без finial капа да Има харфа во правилната големина е местото каде што треба да почне за совршена пропорција.Кога ќе го добиете големината право, вашиот абажур одговара на вашиот светилка база совршено.

Особините

Купувачите избираат и

Anferstore Рокер Потпирач Маса Светилка, Архитект Табела Менгеме Монтирани Светлина, Флексибилни Рака Цртање/Office/Студио

✔ Прилагодливи : 4 пролет избалансирани долго замав раце, 3 rotatable метал зглобовите да се обезбеди флексиб

DEN 2169.60