• Ново
Silverline 868544 50 mm Воздух Бред Nailer

Silverline 868544 50 mm Воздух Бред Nailer

DEN 1491.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесни алуминиумско тело со мек зафат гумена рачка.Безбедност предизвика спречува случајно отпуштање.Пожари 18 мерач brads меѓу 10 - 50 mm должина.Идеален за 2 поправи работи.Макс притисок 7.5 бар (108psi).Објектот Пакет Количина : 1 | Големина : 18 Колосек.

Особините

Купувачите избираат и