• Ново
BMB Прилагодливи Оглавник (Сина, Теле)

BMB Прилагодливи Оглавник (Сина, Теле)

DEN 360.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Класичен најлон оглавник.Рачки 800-1100 lbs.Карактеристики 1" најлон двоен слој изградба и рамна грлото.Тоа е прилагодлив за мала до средна големина.Дувачкиот-обложено хардвер.BMB Прилагодливи Оглавник (Сина, Теле).

Особините

Купувачите избираат и