• Ново
eBoot 20 Пара 22 AWG JST Приклучок Конектор 2 Pin Машки Женски Приклучок Конектор Кабел Жица за LED Светилка Лента РК Играчки Батеријата, 4 Инчи, 6 Инчи

eBoot 20 Пара 22 AWG JST Приклучок Конектор 2 Pin Машки Женски Приклучок Конектор Кабел Жица за LED Светилка

DEN 182.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широка примена : Овие JST plug конектори се погодни за повеќето мини RC хеликоптер, LED лента на светлина и добра за поврзување мотор, европската социјална повелба на батеријата, итн.ПРИКЛУЧОК КОНЕКТОР : овие JST plug конектори во црвена и црна боја, со PVC изолација, добар малку конектори за DIY електроника проекти.e Boot 20 пара 22 AWG JST приклучок конектор 2 pin машки женски приклучок конектор кабел жица за led светилка лента РК играчки батеријата, 4 инчи, 6 инчен Карактеристики : JST plug конектори : пакетот вклучува 10 пара 100 mm машки женски plug конектори и 10 пара 150 mm машки женски plug конектори, секој конектор за кабел тип во 22 AWG, со PVC изолација, издржливи во употреба.

Особините

Купувачите избираат и