• Ново
TURNER SPORTS Toronto Raptors 2022 12X12 Тим на Ѕидниот Календар (22998011896)

TURNER SPORTS Toronto Raptors 2022 12X12 Тим на Ѕидниот Календар (22998011896)

DEN 428.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полна боја, superstar акција фотографии.Вклучува интересни тим и играчот факти.Бонус страница кој септември - декември 2021. Големина : 12"w x 24"h (отвори).Направени за страсни кошаркарски фанови, овој тим на ѕидниот календар вклучува постер-големина акција снимки на вашите омилени играчи од Toronto Raptors секој месец!Секој месец, исто така, вклучува професионален спортист bios-от и спортски графика кој Raptors тим бои и логоа.Направени со исклучителен квалитет, на 12x12 календар, исто така, вклучува бонус страници кои функција Септември. - Декември. 2021 и минатото НБА Финалето резултати! 12-месечен формат (јануари - декември 2022) Димензии : 12"w x 24"h (отвори).Полна боја, superstar акција фотографии.Вклучува професионален спортист bios-от.Бонус страница кој септември - декември 2021.

Особините

Купувачите избираат и

Селски Постојана Роденден, Годишнина, Посебен Настан Потсетник за Календарот Книга Списанието за Важни Семејството

Имајте специјални настани врвот на умот; Рекорд родендени, годишнини и други важни или посебни годишни

DEN 383.76