• Ново
На Децата Место Деца Момчиња Пике Поло Краток Ракав

На Децата Место Деца Момчиња Пике Поло Краток Ракав

DEN 174.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа multipack на 2 момчиња polos е направен целосно од памук за супер мека дневна стилови.Стилизирана со половина-копче фуста, рамни поврзана јака, кратки ракави и страничните отвори во полите.Неговиот омилен essentials во 1 место, овој пакет на 2 маици кои може да бидат облечени нагоре или надолу за сите прилики.На Децата Место нуди вредност цени на облека и облека кои се забавно и лесно да се стави заедно.Тие ќе го сакам овој стил..ќе го сакам ова место.

Особините

Купувачите избираат и