• Ново
Avidlove Женска Sleepwear Чипка Пижами Cami PJS Поставите Pajama Сет за Жени

Avidlove Женска Sleepwear Чипка Пижами Cami PJS Поставите Pajama Сет за Жени

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

-Мора да има дел за вашата гардероба.-Мора да има дел за вашата гардероба.63 инчен, Хип 35.Краток pajama сет за жените е совршен подарок за Weding, Булчински Партија, Сон Партија, меден Месец Професија или други Фестивали или Годишнини.Големина на : Мали | Боја : Сива Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Нашиот Модел Информации : Висина 68.83 инчи (Големина : S).Удобен ги исполнува сензуална во оваа cami PJS собата во кој триаголник чаши, прилагодлив шпагети ремени, чиста чипка underbust бенд со scalloped трим, тенок назад рака, лабава мека bodice, и за појавување на шорцеви со еластична корселе и дрзок се намали.Ќе сакате да останете завиткан во вашиот кревет во оваа pajama собата во кој мека памучна cami со чиста чипка деколте, прилагодлив шпагети ремени, и за појавување на шорцеви со чиста чипка страна панели, еластична корселе и високо сече дното.90 инчен, Биста 36.Loungewear, sleepwear, nightwear, homewear.Оваа pajama сет за жените е супер меки, дише и удобно, прави да се чувствувате опуштено носи нив.Оваа pajama сет за жените е супер меки, дише и удобно, прави да се чувствувате опуштено носи нив.Пакетот Вклучува : 1 x Жените babydoll долна Облека.Пакет Содржина : 1 x Жените Пижами Сет, Две парче pajama поставува со cami и шорцеви.Нашата големина се стандардни НИ големина, ве молиме изберете ја вашата општа sleepwear големина.

Особините

Купувачите избираат и

Термички долна облека Поставување на Жените Треска Лесна Мажите е Есен Облека, Долги Панталони,[Жени] Taro Виолетова,XL

Свила печ, заштита на клучните делови, топло на стомакот и коленото влошки.Имајте пријатна и не се подуе�

DEN 1053.36

Термички долна облека Поставување на Жените Треска Лесна Мажите е Есен Облека, Долги Панталони,[Жени] Грав Паста,XXL

Двострано пескарење : фино брусење на двете страни од внатре и од надвор, пескарење топлина складирање, �

DEN 1053.36