• Ново
3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање Кеси со Херметички Печат Совршен за Супи, Кујна С?

3 Обновливи Замрзнувач Кеси Галон Големина од Свежо Мени Кујна - Екстра Дебели и Големи Обновливи Храна Складирање

DEN 330.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ + ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА = ПАРИ за ЗАШТЕДА : можете ли Да замислите на количеството на храна и пластични кеси ние го фрлаат секој ден?Свежо Мени Кујна е Обновливи кујна торба со херметички печат се протега на животот на вашиот храна. ✅НЕВЕРОЈАТЕН КВАЛИТЕТ : Нашата премиум Обновливи храна кеси обезбедуваат супериорен корисничко искуство.Храна одделение материјал, течење доказ,. ✅LEAKPROOF И ЗАМРЗНУВАЧ БЕЗБЕДНО : Надгради Обновливи 1 галон кеси со двојно дебела жица обезбеди херметички течење доказ печат.Потоа отворете торба и става наопаку и над голем стакло нека се исуши.

Особините

Купувачите избираат и