• Ново
Birkenstock Аризона - Кожа (Унисекс)

Birkenstock Аризона - Кожа (Унисекс)

DEN 2158.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Кожа.Увезени.вештачки единствена.Contoured плута и латекс footbed нуди лак поддршка и го поттикнува природното движење.Лесни, гумени outsole обезбедува трајност и шок апсорпција.Воскресна пети бар поттикнува грчевито држејќи се за движење што помага во остварувањето на вашите нозе и да се подобри циркулацијата.Кожа, велур или nubuck горниот, велур sockliner, плута / латекс footbed, ЕВА outsole.Нега : Кожа : Удар со кожа за чистење или полски.Ги исклучите со сува крпа.

Особините

Купувачите избираат и

NETILGEN Патот Трчање за Мажи Жени, Спортски Чевли, Амортизирање Спортски Чевли, Патики со Мрежа Горниот & Анти-Пропадна

Потсетување : ве Молиме проверете ја големината на табелата пред шопинг, изберете големина што одговара

DEN 719.76

Снег Чизми за Жените Зима Пената Наредени Топло Глуждот Удобно Отворено Против Пролизгување Носат-Отпорни, Полиуретански

Нашите чизми се изработени од мек, пената и чадор крпа горен дел, кој гарантира топлината, а во исто врем�

DEN 959.76

NETILGEN Патот Трчање за Мажи Жени, Спортски Чевли, Амортизирање Спортски Чевли, Патики со Мрежа Горниот & Анти-Пропадна

★ Еластичен дното има подобра шок апсорпција и амортизирање функции да се заштити вашите нозе.69 инчи) Ж�

DEN 719.76